درباره ما

درباره ستاره عمران زمین


شركت ستارۀ عمران زمین در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۲۵ به صورت شرکت سهامی خاص و سرمایه‌گذاری مستقیم صندوق بازنشستگی کشور تاسیس گردید و طی شماره ۴۰۲۸۹۰ در ادارۀ ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و آگهی تأسیس آن در تاريخ ۱۳۹۰/۰۲/۲۶ در روزنامۀ رسمی کشور چاپ شده است.

هدف اصلی از تاسیس این شرکت، ارائۀ خدماتی به شرح زیر است:

الف– ایجاد بازوی اجرایی برای اجراء و مدیریت، ساخت و تکمیل املاک متعلق به صندوق بازنشستگی

ب– ورود به یکی از حوزه‌های پر رونق سرمایه‌گذاری (صنعت ساختمان) جهت استفادۀ بهینه از منابع مالی

موضوع فعالیت شرکت طبق مفاد مادۀ ۲ اساسنامه عبارت است از اجرای پروژه‌های ساختمانی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی و مشارکت در ساخت، توسعه و تکمیل پروژه‌های ساختمانی و تأسیساتی و صنایع مرتبط با آن‌ها، قبول مشاوره و نظارت فنی و ساخت و ساز املاک، به صورت مدیریت پروژه یا پیمانکاری، به شکل کامل یا مشارکت و مشارکت در سهام شرکت‌های ساختمانی و انبوه‌ساز و تسهیلات از بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری برای انجام امور مربوط به موضوع شرکت، خرید سهام برای شرکت و نگهداری منابع در بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به ‌منظور استفادۀ بهینه از منابع آزاد شرکت، واردات و صادرات کلیۀ مواد اولیه، مصالح و ماشین‌آلاتی که با صنعت ساختمان ارتباط دارد، انجام کلیۀ امور تجاری مربوط به صنعت ساختمان در داخل کشور، ایجاد مراکز تولید مصالح ساختمانی در قالب کارگاه یا کارخانه و در راستای استراتژی‌های صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها.
شرکت ستارۀ عمران زمین، در راستای چشم‌انداز خود مبنی بر حضوری پایدار و تاثیرگذار در بازار مسکن، ارتقای کیفیت برای اجرا و عرضۀ ساختمان‌های متمایز را سرلوحۀ فعالیت‌های خود قرار داده است. این شرکت تاکنون ۳ پروژۀ خود را مجموعاً با متراژ ۱۵،۹۱۵ مترمربع به پایان رسانده است و هم اکنون ۷ پروژه با زیربنای بالغ بر ۹۳،۹۰۰ مترمربع، در دست احداث دارد. شرکت ستارۀ عمران زمین، با هدف خلق ارزش برای ذینفعان، محصولات و خدمات خود را توسعه بخشیده و در جهت ارتقای کیفیت محصولات و خدمات خود گام برداشته است.