درباره ما

درباره ستاره عمران زمین


شركت ستارۀ عمران زمین در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۲۵ به صورت شرکت سهامی خاص و سرمایه‌گذاری مستقیم صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها تاسیس گردید و طی شماره ۴۰۲۸۹۰ در ادارۀ ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و آگهی تأسیس آن در تاريخ ۱۳۹۰/۰۲/۲۶ در روزنامۀ رسمی کشور چاپ شده است.

این شرکت بعنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه صندوق مذکور و به جهت حضور در یکی از بسترهای مهم اقتصادی و سرمایه گذاری کشور ، صنعت ساختمان ، پا به عرصه فعالیت نهاد.. شرکت ستاره عمران زمین با سرمایه ثبت شده ۱۵۰ میلیارد ریال آغاز به کار نمود که طی چندین مرحله با افزایش سرمایه این مبلغ به ۱.۵۵۹ ریال رسانده شده است.

شرکت ستاره عمران زمین با پایه گذاری ، تعریف و ثبت برند ” ستاره ” قصد دارد با ارائه کیفیت بالای محصولات و عرضه خدمات نوین ، به عنوان برندی نوظهور در صنعت ساختمان حضور موثری داشته باشد.

انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی در یازدهمین جشنواره قهرمانان صنعتی ایران و همچنین دریافت نشان رضایت مندی مشتری از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان  شاهدی بر تلاش مصرانه و هوشمندانه در این مسیر می باشد.

هدف اصلی از تاسیس این شرکت، ارائۀ خدماتی به شرح زیر است:

الف– ایجاد بازوی اجرایی برای اجراء و مدیریت، ساخت و تکمیل املاک متعلق به صندوق بازنشستگی

ب– ورود به یکی از حوزه‌های پر رونق سرمایه‌گذاری (صنعت ساختمان) جهت استفادۀ بهینه از منابع مالی

موضوع فعالیت شرکت طبق مفاد مادۀ ۲ اساسنامه عبارت است از اجرای پروژه‌های ساختمانی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی و مشارکت در ساخت، توسعه و تکمیل پروژه‌های ساختمانی و تأسیساتی و صنایع مرتبط با آن‌ها، قبول مشاوره و نظارت فنی و ساخت و ساز املاک، به صورت مدیریت پروژه یا پیمانکاری، به شکل کامل یا مشارکت و مشارکت در سهام شرکت‌های ساختمانی و انبوه‌ساز و تسهیلات از بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری برای انجام امور مربوط به موضوع شرکت، خرید سهام برای شرکت و نگهداری منابع در بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به ‌منظور استفادۀ بهینه از منابع آزاد شرکت، واردات و صادرات کلیۀ مواد اولیه، مصالح و ماشین‌آلاتی که با صنعت ساختمان ارتباط دارد، انجام کلیۀ امور تجاری مربوط به صنعت ساختمان در داخل کشور، ایجاد مراکز تولید مصالح ساختمانی در قالب کارگاه یا کارخانه و در راستای استراتژی‌های صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها.
شرکت ستارۀ عمران زمین، در راستای چشم‌انداز خود مبنی بر حضوری پایدار و تاثیرگذار در بازار مسکن، ارتقای کیفیت برای اجرا و عرضۀ ساختمان‌های متمایز را سرلوحۀ فعالیت‌های خود قرار داده است. این شرکت تاکنون ۳ پروژۀ خود را مجموعاً با متراژ ۱۵،۹۱۵ مترمربع به پایان رسانده است و هم اکنون ۷ پروژه با زیربنای بالغ بر ۹۳،۹۰۰ مترمربع، در دست احداث دارد. شرکت ستارۀ عمران زمین، با هدف خلق ارزش برای ذینفعان، محصولات و خدمات خود را توسعه بخشیده و در جهت ارتقای کیفیت محصولات و خدمات خود گام برداشته است.

اعضای هیات مدیره شرکت ستاره عمران زمین

خدمات ما در ستاره عمران زمین

سرمایه گذاری

ماموریت اصلی شرکت ستارۀ عمران زمین، به طور ویژه سرمایه‌گذاری در حوزۀ احداث پروژه‌های بزرگ ساختمانی با کاربری‌های تجاری، اداری، اقامتی و… تعریف شده است.

مشارکت

شرکت ستارۀ عمران زمین در راستای ایجاد فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی، جلب و جهت‌دهی بهینۀ سرمایه و منابع مالی بخش یاد شده و ایجاد بستر مناسب برای ارزش، حاضر به مشارکت در پروژه‌های ساختمانی جدید است.

مدیریت ریسک

شرکت ستارۀ عمران زمین برای رسیدن به اهداف و حفظ منافع ذینفعان خویش، از سال ۱۳۹۳ تاکنون، با انجام اقدامات مطالعاتی، گام‌های موثری در زمینۀ بررسی و ارزیابی ریسک در پروژه‌های ساختمانی خود برداشته است.

عملکرد اجتماعی شرکت

در تمامی فعالیت‌­های انجام شده در شرکت ستارۀ عمران زمین که شامل تامین مسکن و ساخت واحدهای اداری و تجاری است، افزایش رفاه شهروندان و تامین نیازهای آن‌ها با بالاترین کیفیت مدنظر قرار گرفته است.

کاتالوگ معرفی شرکت ستاره عمران زمین

اینستاگرام شرکت ستاره عمران زمین