سخن مدیر عامل

خداوند را شاکرم که تقدیر زندگی اینجانب را برای توفیق همکاری در شرکت ستاره عمران زمین به عنوان یکی از اعضای خانواده صندوق بازنشستگی کارکنان بانک­ها قرار داد تا ذیل توجهات حضرتش، رهنمودهای مشفقانه اعضای محترم هیئت مدیره و تلاش و کوشش همکارانم در این شرکت، در راستای اعتلای هرچه بیشتر نام آن و منویات ارزشمند سهامدارانش، خصوصاً صندوق بازنشستگی کارکنان بانک­ها خدمت نمایم.

معرفی شرکت

شركت ستارۀ عمران زمین در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۲۵ به صورت شرکت سهامی خاص و سرمایه‌گذاری مستقیم صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها تاسیس گردید و طی شماره ۴۰۲۸۹۰ در ادارۀ ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و آگهی تأسیس آن در تاريخ ۱۳۹۰/۰۲/۲۶ در روزنامۀ رسمی کشور چاپ شده است.

این شرکت بعنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه صندوق مذکور و به جهت حضور در یکی از بسترهای مهم اقتصادی و سرمایه گذاری کشور ، صنعت ساختمان ، پا به عرصه فعالیت نهاد.. شرکت ستاره عمران زمین با سرمایه ثبت شده ۱۵۰ میلیارد ریال آغاز به کار نمود که طی چندین مرحله با افزایش سرمایه این مبلغ به  ۳.۸۷۷.۰۰۰ میلیون ریال رسانده شده است.

شرکت ستاره عمران زمین با پایه گذاری ، تعریف و ثبت برند ” ستاره ” قصد دارد با ارائه کیفیت بالای محصولات و عرضه خدمات نوین ، به عنوان برندی نوظهور در صنعت ساختمان حضور موثری داشته باشد.

ادامه

چشم انداز شرکت

این شرکت از سال ۱۳۹۳ با تعریف چشم انداز ، مأموریت ، اهداف بنیادین و ارزش های سازمانی توسط رهبران سازمان و در قالب فرآیند برنامه­ ریزی استراتژیک ، نسبت به تبیین و جهت­ گیری اهداف بلند مدت خود اقدام نمود و متعاقباً بر اساس تغییرات شرایط داخلی ، محیط خارجی  الزامات قانونی ، دولتی و نیز همسو با نیازها و انتظارات ذی­نفعان ، مورد بازنگری قرار داده است.