خداوند را شاکرم که تقدیر زندگی اینجانب را برای توفیق همکاری در  شرکت ستاره عمران زمین به عنوان یکی از اعضای خانواده صندوق بازنشستگی کارکنان بانک­ها قرار داد تا  ذیل توجهات حضرتش، رهنمودهای مشفقانه اعضای محترم هیئت مدیره و تلاش و کوشش همکارانم در این شرکت، در راستای اعتلای هرچه بیشتر نام آن و منویات ارزشمند سهامدارانش، خصوصاً صندوق بازنشستگی کارکنان بانک­ها خدمت نمایم.

اعتماد متقابل و بلند مدت، بعنوان پایه اصلی نگرش ما در ارتباط فی­ما­بین شرکت و ذینفعان، از اهمیت ویژه­ای برخوردار است. در این راستا هدف ما ایجاد فضایی است که در آن همواره تمامی دست اندرکاران اعم از مجموعه عوامل شرکت و ذینفعان پروژه از روند مناسب اجرا و راهبری پروژه­ ها احساس مباهات و رضایتمندی نمایند تا شاهد “درخششی نو در زندگی ایرانی” باشیم.

در این مسیر دشوار توصیه های مدبرانه و حمایت­ های بی­دریغ هیأت مدیره محترم صندوق و همچنین تلاش­ های بی­ مضایقه هیأت مدیره و پرسنل شرکت، مهم­ترین و ارزشمندترین پشتوانه ما بوده است.

مجموعه مدیریت شرکت در راستای تکمیل پروژه ها نگاه تخصصی و مجدانه به ایجاد ارزش افزوده مضاعف در پروژه های در حال انجام و تعریف شده جدید داشته که موفقیت های بدست آمده  تاثیر بسزایی در افزایش سودآوری شرکت در ساله ای بعدی خواهد داشت.

با سپری شدن یک دهه از عمر شرکت ستاره عمران زمین این شرکت با استفاده از تجارب ارزنده خود در مدیریت طرح و اجرای پروژه ها شرایطی فراهم آورده است بتواند بعد از گذشت حدود ۵ سال از تعریف آخرین پروژه، پروژه هایی را با طبقات و زیربنای بیشتر از پروژه های قبلی شروع کرده بطوریکه پروژه ستاره صبا با ۱۶ طبقه (۱۰طبقه روی زمین) مرتفع ترین پروژه خود مالکی شرکت ستاره عمران زمین و پروژه ستاره جردن با حدود ۴۰۰۰۰ متر مربع زیربنا پروژه های جدید شرکت هستند که ادامه این روند آینده درخشانی را برای شرکت نوید میدهد.

شرکت ستاره عمران زمین در مسیر حرکت خود در سال های آتی با نیت استفاده بیشتر از پتانسیل­ های موجود به عنوان عضوی از خانواده مجموعه بانک­ های دولتی و به عنوان عامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک­ها بنا دارد شرایط مناسبی برای آغاز چند پروژه جدید از محل تملک املاک بانک ها‍ را فراهم آورد.

در پایان بر خود لازم می­دانم از کلیه مدیران و همکاران سختکوش شرکت که بی­ وقفه در جهت منافع شرکت و صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها تلاش نموده ­اند، تشکر و قدردانی نمایم. آرزو می­کنم آینده این شرکت به لطف پروردگار و با تلاش­های هدفمند، روشن­تر از گذشته باشد.

با آرزوی توفیق

محسن نوروزی